Дані Парехо: «Сподіваємось виграти Лігу Європи»

Динамо Київ 22 Лютого, 11:46 874
Дані Парехо: «Сподіваємось виграти Лігу Європи»   | 19-27
Півзахисник іспанської «Валенсії» Дані Парехо розповів іспанським ЗМІ про матч-відповідь з «Динамо», який відбудеться 27 лютого, та про перенесення матчу на Кіпр.

Півзахисник «Валенсії» Дані Парехо розповів іспанським ЗМІ про матч-відповідь з «Динамо», який відбудеться 27 лютого, та про перенесення матчу на Кіпр.

«Ми перебуваємо в хорошій формі. Сподіваюсь, що зможемо виграти Лігу Європи. Так, ми нервуємо з приводу матчу-відповіді, але у нас хороша команда. Для будь-якого гравця підняти цей трофей над головою – просто мрія. Кожен хоче бути в основі, щоб довести свою спроможність допомогти клубові. Тому ми з нетерпінням очікуємо матчу-відповіді. Наша команда має стати непрохідною для гравців «Динамо».

Я із занепокоєнням ставився до перельоту в Київ. Ми постійно спостерігали за подіями, які там відбуваються. Добре, що УЄФА дозволила перенести матч. Це було дуже незвично для всіх, грати в подібний матч за пустих трибун, але ми перемогли, зберігши власні ворота сухими. Для нас це була дуже серйозна гра», - цитують Парехо іспанські ЗМІ.