Захисник київського «Динамо» розповів про ситуацію в Україні бразильському виданню UOL Esporte.
«Президент клубу просив нас бути обережними. Тому я вирішив залишитися на базі «Динамо», щоб не ризикувати, оскільки тут більш безпечно.
У Київ ми повернулися у четвер вночі. Дорога була перекрита протестувальниками, які охороняли в'їзд у місто. Наш автобус пропустили. У центрі Києва, де знаходяться барикади, стоять люди з палицями, залізними прутами і вогнем», - сказав Данило.
Також бразилець зазначив, що його дружина вважала за краще залишитися в Бразилії: «Моя дружина завжди приїжджає до мене після закінчення передсезонної підготовки і залишається до середини року, але зараз ми вирішили не ризикувати».
Данило з розумінням ставиться до протестуючих, проте вважає, що краще вирішувати проблеми мирним шляхом: «З одного боку, я солідарний з людьми, що вийшли на протест, які ведуть боротьбу за покращення рівня життя. Але з іншого - ці бої не приведуть ні до чого хорошого. Я знаю це з досвіду Бразилії. Всі дії повинні бути мирними», - завершив Данило.