Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко про черговий трансферний провал «Динамо» та ідеальну, на його думку, пару центрбеків.
- Фрайбург не планує викупляти Мехмеді?
- Так, планує. Цей футболіст - знахідка для них.
- Хто, на вашу думку, має грати в опорній зоні Динамо?
- На мій погляд, Велозу та Гармаш. Останній - надзвичайно важливий для команди, враховуючи його якість, здатність виконувати величезний обсяг роботи на полі, хоробрість, пристрасть і «динамівське серце». Я вважаю, що в недалекому майбутньому Гармаш стане однією із колон, на якій триматиметься гра команди. Як, наприклад, Лампард у Челсі донедавна, - написав Віктор у своїй конференції на Matchday.