Звернення ультрас «Динамо»

Динамо Київ 22 Лютого, 22:55 4767
Звернення ультрас «Динамо»    | 19-27
Ультрас «Динамо» на своїй сторінці вконтакті закликають політиків якнайшвидше домогтися звільнення сім'ї Павліченко.

Ультрас «Динамо» на своїй сторінці вконтакті закликають політиків якнайшвидше домогтися звільнення сім'ї Павліченко.

Звернення Ультрас Динамо.

З самого початку протистояння між режимом Януковича та народом ми були в перших рядах на барикадах, під лікарнями, захищаючи поранених, ми на своїх автомобілях патрулювали наше місто та створювали загони захисту мирного населення від «тітушок».
Серед наших хлопців є багато постраждалих. Та весь цей час ми не забували про нашого побратима Сергія Павліченка та його батька Дмитра, які й зараз знаходяться в полоні в режиму. Саме тому ми звертаємося до всіх політиків, які заявляють, що вони є з народом, зробити все від них залежне для того, щоб вже найближчим часом родина Павліченків була на волі. Просимо громадськість та ЗМІ проконтролювати процес виконання цього звернення. Слава Україні!