Колишній півзахисник збірної Бразилії, ПСЖ, «Барселони» і «Мілана» попрощався з футболом.
«Дякую тобі, Боже, за дане життя, родину, друзів і мою першу професію. Після майже трьох декад, присвячених футболу, прощаюсь з моєю найбільшою, реалізованою мрією. Я робив те, що найбільше любив, протягом 20 років професійної кар'єри і 10 років базової підготовки.
Я інтенсивно проживав мрію дитини. Кожна мить, подорожі, поразки, дорога до роздягальні, національний гімн, вихід на поле, бутси, в яких грав, гарні і змарновані удари, отримані нагороди, зірки, з якими я грав і якими захоплювався, а також ті, яких знаю тільки з Playstation, але якими захоплююсь до сьогодні. Все було неймовірно… На шляху до всього цього мене підтримували батько та моя сім'я. Це була командна робота, яка перетворилася в дуже красиву історію.
Ви знаєте, я сором'язливий і не люблю багато говорити, але мушу сказати з усією душею, від серця, що дуже вдячний за допомогу всім: тренерам, фізіотерпевтам, керівництву і членам клубів, вболівальникам моїх команд і суперників, водіям автобусів, хлопцям, які подають м'ячі, суддям і пресі. Ми разом написали цю історію. Без вас це було б неможливо.
У березні ми повідомимо, як проходитиме моє прощання з футболом і чим займусь у майбутньому. Зараз я хотів би висловити свою вдячність. Цей знаменитий вислів «Дякую, старий» (його автором є Альфредо Ді Стефано, йдеться про футбольний м'яч, – прим. ред.) був для мене натхненням тривалий період.
Дякую партнерам за перемоги! Дякую за всі повідомлення і підтримку! Обіймаю вас міцно. Я був дуже щасливий, коли зробив з футболу свою професію і життя», – написав 37-річний бразилець у своїх соцмережах.