Вербич, Шабанов та Ротань провели перший матч за «Динамо»
Динамо Київ19 Січня, 18:19 962
Півзахисники «Динамо» Бенджамін Вербич, Руслан Ротань і захисник Артем Шабанов, що прийшли в київський клуб в зимове трансферне вікно, провели дебютний матч.
Вербич і Шабанов зіграли в першому таймі товариського матчу з «Санкт-Галленом» (0:2), Ротань - у другому.