Бетао: «Динамо» спрямоване на українізацію команди»

Динамо Київ 23 Лютого, 10:35 984
Бетао: «Динамо» спрямоване на українізацію команди»  | 19-27
Колишній гравець «біло-синіх» поділився думкою про політичну ситуацію в Україні та розповів про нюанси формування складу київського клубу.

«Те, що сьогодні відбувається в Україні – дуже сумно. Ми з дружиною постійно слідкуємо за новинами з Києва, обговорюємо останні події з друзями. Нас особливо шокує майдан Незалежності, адже ми з дружиною там постійно гуляли.

Протистояння «Динамо» і «Шахтаря» виходить за рамки футболу. Тут чітко відчувається, як в спорт втручається політика. Це не просто футбольне протистояння, а й політичне. В Україні офіційною мовою є українська, а в Донецьку, наприклад, говорять російською.

Українську державу можна розділити на дві частини. Одна – гарні й багаті місцевості, інша – місця з невизначеним майбутнім. Є ті, хто має багато грошей, і ті, хто не має нічого. Але в футбол інвестуються мільйони.

Також є певний розподіл стосовно бразильців. «Шахтар» і «Металіст» віддають перевагу бразильським футболістам, а в «Динамо» тепер говорять, що спрямовані на українізацію клубу. Бразильців підписують все менше і менше. Керівництво хоче повернутися до свого «коріння», так-би мовити. В цьому теж є певний розподіл», - цитує Бетао goal.com.