Михайло Фоменко: «Хотеть не вредно»

Динамо Київ 23 Лютого, 14:04 2351
Михайло Фоменко: «Хотеть не вредно»    | 19-27
Тренер збірної України оцінив суперників, які дісталися нам у відборковому циклі.

Тренер збірної України оцінив суперників, які дісталися нам у відбірковому циклі.

- Не можу зараз сказати, що я задоволений або незадоволений результатами жеребкування. Про це треба говорити не до того, як пройдуть матчі відбору, а вже після циклу.

- Хто може піднести сюрприз у нашій групі?

- Будь-яка збірна. Є лідер, є аутсайдер. А от всі інші будуть ставити завдання виходу з групи.

- Будете ставити перед командою завдання посісти перше місце?

- Насамперед - необхідно вийти у фінальну частину Євро-2016. З якого ж місця це вдасться зробити, подивимося по ходу відбірного турніру, - дав коментар vesti.ua Михайло Фоменко.

***

- Що тут говорити. Потрібно вирішувати завдання, - сказав, кашляючи Фоменко.

- Чи є якісь побажання до календаря?

- З Іспанією хотілося б зіграти або наприкінці, або вже відразу. А так тільки одне побажання - виконати завдання і вийти на Євро.

- Як ви думаєте, вийти з групи реально, і з якого місця?

- Будемо вирішувати завдання, все реально. З першого місця вийти - це як говориться, хотіти не шкідливо. Головне - потрапити у двійку, а там вже яке місце буде, таке і буде, - цитує головного тренера збірної України segodnya.ua.