Тренер збірної Білорусі: «Україна - дуже сильна, хороша команда»

Динамо Київ 23 Лютого, 15:15 1009
Тренер збірної Білорусі: «Україна - дуже сильна, хороша команда»  | 19-27
Відразу після закінчення жеребкування відбіркового турніру EURO-2016 головний тренер збірної Білорусі Георгій Кондратьєв прокоментував її результати.

- Георгій Петрович, ваші враження?

- Ви ж самі бачили: могло бути краще, могло - гірше. Як є, так є. Нічого не залишається, як битися в кожному матчі. Тоді все буде нормально. Не можна сказати, що нам пощастило або, навпаки, не пощастило.

- Як вам бачаться розклад сил?

- Іспанія - явний фаворит. Взагалі, я не хотів зустрічі з тими ж командами, що у минулому відбірковому циклі. Але нітрохи не засмучений тим, що знову випала Іспанія. Україна - дуже сильна, хороша команда. Таких майстрів, як Ярмоленко і Коноплянка, із задоволенням придбали б і західні клуби. Словаччину і Македонію не можу назвати темними конячками. Тих же македонців я бачив у справі, дивився їхній матч з Вірменією. А Люксембург... Так, раніше ми невдало грали з ним. Але не можу сказати, що це насторожує. Треба з повагою ставитися до всіх суперників, виходити на кожен матч, як на останній бій. Тоді не буде таких осічок, які траплялися в минулому.

- Чи реально вийти з цієї групи?

- У кожній грі треба викладатися на сто відсотків. Я вірю в успіх - головне, щоб гравці повірили. Тоді все вийде. Хочу, щоб всі об'єдналися - і вболівальники, і преса. А то у нас часто шукають чорне, а білого не помічають...