22 лютого молодіжна динамівська команда «біло-синіх» вилетіла з аеропорту Ларнаки о 15:00, і вже о 17:50 приземлилася в аеропорту «Бориспіль».
Два тижні пролетіли швидко, але зроблено було дуже багато чого. За час зборів молодіжка провела чотири спаринги, з яких в одному здобула розгромну перемогу, зіграла внічию, і два рази поступилася при дуже рівній грі:
«Динамо» (U- 21) - ФК «Судува » (Литва) - 2:2
«Динамо» (U- 21) - ФК «Слобода» (Сербія) - 0:1
«Динамо» (U- 21) - ФК «Ерімі» (Кіпр) - 9:0
«Динамо» (U- 21) - ПФК «Сокіл» (Росія) - 1:3
Подальшу роботу з підготовки до сезону, зокрема, до матчу з молодіжною командою донецького «Шахтаря», молоді динамівці продовжать на базі в Конча-Заспі в понеділок, а недільний день стане для підопічних Валентина Белькевича вихідним.