Бразильський півзахисник Дуду, права якого належать київському «Динамо», вдало дебютував у новій команді.
У матчі проти «Ново Хамбурго», в рамках чемпіонату штату Ріу-Гранді-ду-Сул, Дуду забив вже на 10-ій хвилині поєдинку. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь «воїнів».
Нагадаємо, що оренда Дуду розрахована до кінця нинішнього сезону, після чого «Греміо» зможе викупити права на гравця.