Головний тренер збірної Словаччини Ян Козак поділився думками щодо жеребкування відбіркового циклу чемпіонату Європи - 2016. Нагадаємо, що словаки потрапили в одну групу зі збірними України, Іспанії, Білорусії, Македонії та Люксембургу.
«Я хотів грати з іншими суперниками, а не з Іспанією і Україною. Але Іспанія в той же час - головний магніт для наших уболівальників.
У порівнянні з минулою кваліфікацією у нас в групі сильніші команди. Складніше буде домогтися успіху», - цитує Козака офіційний сайт УЄФА.