Динамо - Осієк. Товариський матч
Початок матчу о 17:30
Динамо жахливо провело стартові три матчі на передсезонних зборах. Дві поразки і одна нічия - явно не той результат, які хочуть бачити вболівальники. Так, можна говорити, що це лише товариські матчі, але як крути, а перемагати все одно повинні, тим більше, що суперників рівня Штурма або Санкт-Галлена можна обігрувати чисто на класі. Стартові матчі програли в бажанні, мало рухалися і не створювали моментів.
Санкт-Галлен і Штурм свою підготовку почали набагато раніше Динамо. Це є дуже істотною причиною, адже фізично суперники були готові краще, та й вже втягнулися трохи в ігровий ритм. Сьогодні Осієк і Динамо будуть в цьому плані в рівних умовах. Хорвати тільки 19 числа виїхали до Іспанії і встигли зіграти товарняк з Академією Пушкаша. Цікаво, що команди зіграли два тайми по 60 хвилин. Рахунок матчу 1-1. Сьогодні Динамо вже має всі шанси виграти. По-перше, команда навряд чи задоволена результатами і вже сама хоче виграти і підняти собі настрій. Ну і по-друге, Осієк фізично поки не готовий, як і Динамо, а в рівних умовах у киян є перевага в класі.
Ставка дня: перемога Динамо, кф. 1.90.