- Зараз перебуваю у Львові. Буду займатися своєю школою, планую організувати дитячий турнір з хлопцями із областей України, який буде присвячений загиблим на Майдані. Більше ніяких планів у мене немає, - розповів фахівець.
Також FootBoom.com спробував зв'язатися з керівництвом «Металіста», але в клубі поки не готові дати коментар.
Читайте також: Маркевич: «Я вирішив подати у відставку. «Металіст» розвалюється на очах»