«Мирон Маркевич написав заяву про відставку з поста головного тренера ФК «Металіст». Відставка прийнята. Керувати командою до кінця сезону буде Ігор Рахаєв.
Команда готується до матчу з луганською «Зорею», який відбудеться 1 березня», - повідомив перший віце-президент ФК «Металіст» Сергій Волик.