Олег Федорчук: «Кілька клубів Прем`єр-ліги припинять існування»

Динамо Київ 25 Лютого, 07:07 1517
Олег Федорчук: «Кілька клубів Прем`єр-ліги припинять існування»    | 19-27
Відомий український тренер Олег Федорчук вважає, що найближчим часом відразу кілька клубів припинять своє існування.

Він не став конкретизувати, але підкреслив: «Металіст», який відчуває серйозні фінансові труднощі, - не останній. На жаль, футбол в Україні - це іграшка для дуже і дуже багатьох, - цитує gazeta.ua Федорчука. - Часто його використовують як політичний капітал. Тому тепер люди, які відходять від влади, припиняють фінансувати команди.

Думаю, «Металіст» буде не останнім. Постраждають ще кілька команд. Не хочу їх називати. Ви самі побачите, що кілька клубів прем'єр-ліги, першої та другої ліг матимуть фінансові складнощі та припинять своє існування.

Хочу заспокоїти вболівальників. Нічого страшного не станеться. Футбол буде. Єдине, що постраждає - це його якість на клубному рівні. Збірної України це не стосуватиметься. Процеси, які сьогодні відбуваються в країні, у футболі були ще більш наочними і очевидними. Можна готувати революційні зміни. Перш за все потрібно боротися з корупцією і за чистоту. Зараз будуть затребувані справжні патріоти і професіонали.

Деякі говорять українською мовою і в той же час дають футболістові з Бразилії український паспорт. А після революції говорять, що «я за Майдан». Українцем і патріотом потрібно бути у своїх діях. Зараз я не буду називати прізвища тренерів, які тепер виявляється за Майдан, а у самих в команді було 12 іноземців з 11 гравців».