Вихованець «Динамо» перейшов у словацький «Шпорт»

Світовий футбол 30 Січня, 15:01 858
Вихованець «Динамо» перейшов у словацький «Шпорт»  | 19-27
19-річний український форвард Ілля Терещенко продовжить кар'єру у клубі вищого дивізіону чемпіонату Словаччини.

Ілля Терещенко підписав угоду зі словацьким клубом «Шпорт», повідомляє портал Transfermarkt. Деталі угоди не уточнюються.

19-річний форвард є вихованцем академії київського «Динамо», кольори якого захищав до 2016 року. Нападник викликався у збірну України U-17.

Терещенко відомий своїми виступами за словацький «Земплін», у який перейшов у липні 2016-го. Також перебував у структурі братиславського «Слована».