Олег Венглинський: «За один тиждень «Динамо» сильно не зміниться»

Динамо Київ 25 Лютого, 10:00 697
Олег Венглинський: «За один тиждень «Динамо» сильно не зміниться»   | 19-27
Колишній гравець столичного клубу поділився своєю думкою щодо матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи, який команда Олега Блохіна проведе проти іспанської «Валенсії».

Не думаю, що за один тиждень щось сильно зміниться. Щоб на рівних грати з іспанцями, потрібно мати дуже потужний запас міцності і бути добре готовими фізично. А в матчі на Кіпрі динамівці підсіли вже до 70-ї хвилини. Це, в принципі, і дозволило «Валенсії» довести свою перевагу, - цитує Венглинського «СЕ».

Венглинський вважає, що на сьогоднішній день кияни просто не здатні конкурувати з суперником. - Якщо надія є, то вона, швидше, примарна. «Динамо» попався дуже сильний суперник і перший матч показав, що на даний момент кияни не в змозі на рівних конкурувати з «Валенсією».

Нагадаємо, що перша гра завершилась впевненою перемогою «Валенсії» з рахунком 0:2. Матч-відповідь відбудеться у четвер, 27 лютого в Іспанії.