Вацко: «Ігор Суркіс заявляв, що після Блохіна - лише іноземець»

Динамо Київ 25 Лютого, 10:28 988
Вацко: «Ігор Суркіс заявляв, що після Блохіна - лише іноземець»  | 19-27
Відомий український коментатор на своїй конференції на сайті matchday.com.ua відповів на чергові питання стосовно українського футболу.

Відомий український коментатор на своїй конференції на сайті matchday.com.ua відповів на чергові питання стосовно українського футболу.

- Відставка Мирона Маркевича офіційно прийнята. Маркевич в подальшому зміг би очолити київське «Динамо»? Як бачимо, справи у Олега Володимировича як завжди, тому ймовірність його відставки висока...

- Якщо я правильно пам'ятаю, Ігор Суркіс заявляв, що після Блохіна - лише іноземець.

- Як останні події в країні вплинуть на український футбол?

- Важко зараз говорити про щось реальне, відповідаючи на це питання. Чомусь здається, що навіть самі власники клубів ще не надто визначилися із майбутнім напрямком розвитку своїх «дітищ».