Віктор Грачов: «У «Динамо» практично немає шансів»

Динамо Київ 25 Лютого, 11:55 931
Віктор Грачов: «У «Динамо» практично немає шансів»  | 19-27
Колишній форвард донецького «Шахтаря» поділився своїми думками напередодні матчу «Валенсія» - «Динамо».

За словами експерта, підопічні Олега Блохіна мають примарні шанси на вихід до 1/16 фіналу Ліги Європи:

- Складно оцінювати ситуацію, в яку потрапила столична команда. На мій погляд, те, що «Валенсія» забила лише двічі, можна вважати успіхом. Іспанці зараз на ходу, вони повертають своє колишнє ім'я та авторитет, тому обійти їх складно. Мені здається, що у «Динамо» практично немає шансів на те, щоб подолати 1/16 фіналу Ліги Європи, - цитує Грачова «СЕ».

Відмітимо, що динамівцям необхідно забивати як мінімум два м’ячі на полі суперника і не пропустити жодного, щоб перевести гру в овер-тайм.