«Боруссія» Д без Ярмоленка вирвала перемогу у «Кьольна», Батшуаї зробив дубль

Світовий футбол 2 Лютого, 21:15 817
«Боруссія» Д без Ярмоленка вирвала перемогу у «Кьольна», Батшуаї зробив дубль | 19-27
Дортмундська «Боруссія» перемогла «Кьольн» в 21 турі Бундесліги.

В другій половині першого тайму Батшуаї забив «Кьольну» два голи, однак арбітр одне взяття воріт скасував через офсайд. Після перерви новачок «Боруссії» все ж відзначився дублем, а наприкінці матчу додав собі в актив результативну передачу на Шюррле.

Між цими подіями господарі двічі засмутили дортмундців – голи забили Цоллєр і Мере. «Козли» претендували не лише на нічию, а й на вікторію, однак гості втримали переможний рахунок.

Таким чином, «Боруссія» набрала 34 очки, зрівнялася в турнірній таблиці з «Шальке» і «Байєром» та піднялася на другу сходинку, а «Кьольн» з 13 балами залишився на останньому місці в Бундеслізі.

Нагадаємо, що Андрій Ярмоленко пропускав матч через травму.



Німеччина. Бундесліга, 21 тур

«Кьольн» 2:3 «Боруссія» Д

Голи: Цоллєр, 60, Мере, 70 – Батшуаї, 35, 62, Шюррле, 84