Михайло Фоменко: «Якби у нас в країні було все нормально, то гру ніхто б не переносив»

Динамо Київ 25 Лютого, 15:21 1100
Михайло Фоменко: «Якби у нас в країні було все нормально, то гру ніхто б не переносив»   | 19-27
Наставник національної збірної України Михайло Фоменко прокоментував рішення Федерації футболу України щодо перенесення товариського матчу Україну - США за межі країни.

«Як​би у нас в країні все було нормально, то гру ніхто б не переносив, - почав розмову Михайло Іванович. - Побачимо, як це позначиться на підготовці збірної. Але, взагалі, нічого страшного в перенесенні не бачу.

Адже справа в тому, що ми можемо зібрати хлопців на контрольну гру тільки за 48 годин до самого поєдинку. На більше затримати хлопців нам не дозволять їхні клуби, оскільки це, скажімо так, наступає на їхні інтереси».

Нагадаємо, що 25 лютого було офіційно оголошено про перенесення матчу Україна - США з території України на територію Республіки Кіпр. Матч, як і планувалося раніше, відбудеться 5 березня.