Олександр Денисов: «Леоненку не варто було так висловлюватися»

Динамо Київ 25 Лютого, 17:05 1722
Олександр Денисов: «Леоненку не варто було так висловлюватися»  | 19-27
Директор телеканалів «Футбол 1» і «Футбол 2» прокоментував конфлікт між Віктором Леоненко та Андрієм Ярмоленко.

Директор телеканалів «Футбол 1» і «Футбол 2» прокоментував конфлікт між Віктором Леоненко та Андрієм Ярмоленко.

"Я вважаю, що з боку Леоненко - це емоції. Так само як і відповідь Ярмоленко, я не хочу обговорювати, бо не думаю, що він писав якісь тексти. Леоненку не варто було так висловлюватися, навіть якщо він з чимось був не згоден. Він сам грав у футбол і розуміє, що це був просто момент у матчі. Не знаю, що там за «затемнення» на Віктора найшло. У нього є маса позитивних якостей, свій оригінальний словниковий запас: він може пожартувати, може гостро сказати, завдяки чому він нікого не залишає байдужим до себе. Ось в цьому він і хороший. Ну а тут ... Може, засиділася людина без ефіру в зимове міжсезоння да закипів».

"Я незадоволений. На цьому конфлікті відразу хтось почав «нагріватися». Ця історія сумнівної якості. Скандали трапляються, і я іноді можу погарячкувати. У суперечці народжується істина, і з будь-якої розбіжності обидві сторони можуть отримати користь, але це не той випадок», - сказав Денисов.