На старті матчу «біло-сині» віддали ініціативу супернику, граючи від оборони. Вже під завершення першої десятихвилинки кияни перевели гру на половину поля суперника.
На 10-ій хвилині Маханьков вийшов зі своїх «володінь» і підстрахував захисників ефектним виносом головою.
На 14-ій хвилині з другої спроби Уліс пробив Маханькова – 0:1.
Забитий гол нічого особливо не змінив у темпові гри: кияни розгортали позиційні атаки, а угорці виривалися в контратаки. Було помітно, що киянам не вистачає взаєморозуміння: спроби комбінувати часто провалювалися, паси при переході з оборони в атаку виходили неточними. Найчастіше «біло-сині» діяли через фланг молдавського півзахисника Дана Спетару, який на другому зборі перебуває на перегляді в «Динамо». Потенційний новачок «каші не псував» і, як для першого матчу в новій команді, грав на пристойному рівні.
На 41-ій хвилині Шабанов чудовим дальнім ударом цілив у дев’ятку, але голкіпер перевів гру на кутовий.
На 43-ій хвилині Мораєс замкнув дальню штангу головою, після навісу Хльобаса з правого флангу. 1:1
На старті другого тайму Самбрано холоднокровно розібрався із гравцем суперника біля штрафного майданчику «Динамо», підібравши м’яч під себе і зробивши дальній пас на Миколенка, хоча очікувалося, що він обере простіший шлях і віддасть на голкіпера.
На 60-ій хвилині Гонсалес прострілив із лівого флангу на Хльобаса і Дмитро вивів «Динамо» вперед. 2:1
На 63-ій хвилині Самбрано хотів повторити свій вдалий попередній маневр, але суперник підчатував перуанця і той «привіз» небезпечний штрафний.
На 67-ій хвилині Спетару пішов з поля – його замінив Шапаренко.
Другий тайм не був особливо багатим на гольові моменти і один із своїх міг використати Мадарас, який у дотик пробивав по воротах Маханькова на 78-ій хвилині, але обійшлося.
І в першому, і в другому таймі можна відзначити активні дії Дерліса Гонсалеса.
Під завісу другого тайму кияни пропустили другий гол, а через хвилину і третій. В результаті матч завершився за рахунку 2:3
ОГЛЯД МАТЧУ: