Про це розповів генеральний директор «Уфи» Шаміль Газізов:
«У контракті Зінченка є пункти про бонуси для «Уфи» за його виступ в першій команді «Манчестер Сіті», - зазначив функціонер.
«Однак про їх розмір я не хотів би розповсюджуватися», - цитує Газізова «Спорт-Експрес».
А як повідомляє Manchester Evening News, за сам перехід Зінченка «МС» заплатили не менше 4,2 мільйона євро.