Олег Гусєв: чекайте сюрпризу

Динамо Київ 25 Лютого, 20:23 2271
Олег Гусєв: чекайте сюрпризу        | 19-27
Гравець київського «Динамо» Олег Гусєв розповів про настрій перед матчем-відповіддю проти «Валенсії» та про те, чого від гри слід очікувати київським вболівальникам

Гравець київського «Динамо» Олег Гусєв розповів про настрій «Динамо» перед матчем-відповіддю проти «Валенсії» та про те, чого від гри слід очікувати київським вболівальникам.

- Олег, як настрій перед грою на «Местальї»?
- Настрій бойовий, ми ретельно готуємося до гри.

- Програвши 0:2 в першому матчі, чи варто очікувати камбеку в другому матчі?
- Загадувати не буду, але скажу, що так просто «Валенсії» не буде - це буде зовсім інше «Динамо» і скажу вам, що слід чекати від нас сюрпризу.

- Ви хочете сказати, що зможете відіграти два голи?
- Більше говорити нічого не буду, але один гол, як мінімум, ми заб'ємо у ворота «Валенсії».

- Лінія атаки «Динамо» посилиться і через це ви говорите, що кияни заб'ють?
- Повернуться Ярмоленко, Мбокані - це наші лідери атаки і, я думаю, що у них все вийде.