Екс-президент «Металіста» Олександр Ярославський, з яким команда кілька років йшла до заповітної перемоги,а зараз просто розвалюється на очах.
«Це не моя справа, мене це більше не цікавить», - коротко процитував Ярославський
Як стало відомо Ярославський не хоче повертатися до Харкова через Кернеса і Добкіна.
Також ми спробували зв'язатися з керівництвом «Металіста», але в клубі поки не готові дати коментар.