Юрій Дмитрулін: «Динамо» ще не приречене і дасть бій на «Местальї»

Динамо Київ 26 Лютого, 06:25 858
Юрій Дмитрулін: «Динамо» ще не приречене і дасть бій на «Местальї»  | 19-27
Екс-захисник київського «Динамо», а нині тренер дитячої академії «біло-синіх», Юрій Дмитрулін поділився думками з приводу майбутнього поєдинку у в 1/16 Ліги Європи з іспанською «Валенсією».

- Наскільки важлива Ліга Європи для західноєвропейських клубів?

- За «Валенсію» виступають ж не аматори, а професіонали. І гроші їм платять не просто так. У цієї команди не буває прохідних матчів, як і прохідних турнірів. Левантійці прагнуть перемагати на всіх фронтах, адже іншого бути не може.

- Раз «Валенсія» відпустила в інші клуби ряд лідерів команди, то це означає, що нинішній сезон сприймається як перехідний, а результат не так вже і важливий?

- Судячи з того, яке місце команда займає в чемпіонаті, думаю, так воно і є. Напевно, будуть награватися інші, нові футболісти з прицілом на наступний сезон. Тим не менше, я дуже сумніваюся, що хтось відміняв цілі, поставлені і на поточний чемпіонат і єврокубки.

- Готуватися до сезону через контрольні матчі - правильніше ?

- Про це багато пишеться в західній пресі, розповідали також Сергій Ребров і Андрій Шевченко. Вони говорили, що коли грали за кордоном, то вся підготовка ведеться через ігри. Команди набирають саме в таких зустрічах. Ясна річ, що йде певна фізична підготовка, нікуди не зникає і бігова робота без м'яча, але в контрольних поєдинках награється склад, удосконалюються ігрові зв'язки. Навантаження - то не менше, ніж у тренуваннях, а користі від цього більше.

- Яким ви бачите результат протистояння в цілому?

- Вважаю, що в другому матчі команди будуть грати відштовхуючись від результату першого матчу. Незважаючи на поразку 0:2 вважаю, що «Динамо» не приречено і дасть бій «Валенсії» на «Местальї».