Ультрас «Дніпра» закликають Коломойського відмовитися від міліції на домашніх матчах

Футбол України 26 Лютого, 07:58 610
Ультрас «Дніпра» закликають Коломойського відмовитися від міліції на домашніх матчах   | 19-27
Ультрас «Дніпра» направили відкритий лист президенту футбольного клубу Ігорю Коломойському, в якому вони закликають його до відмови від послуг міліції на домашніх матчах, ввівши європейську практику професійних стюартів.

Ультрас «Дніпра» направили відкритий лист президенту футбольного клубу Ігорю Коломойському, в якому вони закликають його до відмови від послуг міліції на домашніх матчах, ввівши європейську практику професійних стюартів.

«Як Нам всім відомо, 20-го лютого матч нашої команди проти «Тотенхема» пройшов без єдиного представника, так званої, міліції в чаші нашого стадіону.

«Пси системи», в повному своєму складі, вирушили охороняти будівлі держустанови від віртуальних бандеровців.

Ажіотаж, який був створений такою поведінкою представників правопорядку, призвів до того що вдвічі знизилася відвідуваність на даному матчі. Контрольно-пропускною ситемою - перевіркою квитків і доглядом - займалися фанати «Дніпра». На відміну від людей у ​​погонах, наші хлопці професійно впоралися з ситуацією і не допустили провокацій і ексцесів на стадіоні. Більше того, наші представники виявилися більш професійними у питаннях взаємодії з людьми, які прийшли на матч, бо знають структуру та облаштування стадіону а також володіють іноземними мовами. Співробітники ж правоохоронних органів часто не можуть і не хочуть дати адекватну та кваліфіковану допомогу тим, хто прийшли на матч. Більш того, часто саме неприязнь до працівників міліції і їх поведінки, стає причиною конфліктів, а іноді навіть змушує людей відмовитися від відвідування стадіону, від чого страждає не тільки імідж ФК «Дніпро» але й український футбол в цілому.

У свою чергу, ми закликаємо президента клубу, Ігоря Валерійовича Коломойського, відмовитися від послуг вартових правопорядку, на які клуб витрачає чималі кошти, і, за прикладом європейських команд, перейти на професійних стюардів. Формування цього процесу фанати готові взяти на себе, з урахуванням особистої практики відвідування європейських матчів усіх рівнів.

Маючи клуб європейського рівня, який у свою чергу має стадіон і тренувальну базу відповідну такому статусу, хотілося б бачити європейський рівень забезпечення безпеки та обслуговування на стадіоні. Сподіваємося на Ваше розуміння Нашої стурбованості з приводу цієї загальної проблеми», - йдеться у зверненні.