Олег Саленко: «Багато українських команд можуть залишитися без фінансування»

Динамо Київ 26 Лютого, 09:24 887
Олег Саленко: «Багато українських команд можуть залишитися без фінансування»  | 19-27
Колишній форвард київського «Динамо» Олег Саленко оцінив вірогідність переходу українських клубів у чемпіонат Росії у зв'язку із загостренням політичної ситуації в країні.

Колишній форвард київського «Динамо» Олег Саленко оцінив вірогідність переходу українських клубів у чемпіонат Росії у зв'язку із загостренням політичної ситуації в країні.

«Наприкінці сезону багато команд можуть залишитися без засобів до існування, власники можуть перестати їх утримувати.

Якщо залишиться команд десять, то цілком можливо, деякі вирішать, що їм цікавіше грати в хорошому чемпіонаті.

Але це швидше вже політичне питання. Багато залежить від того, що буде в країні».