У Німеччині арбітр з'їв цукерку, яку фанати кинули на поле

Світовий футбол 8 Лютого, 11:25 1252
У Німеччині арбітр з'їв цукерку, яку фанати кинули на поле | 19-27
Деніз Айтекін повеселив усіх під час матчу Кубка Німеччини.

Під час матчу 1/4 фіналу Кубка Німеччини між франкфуртским «Айнтрахтом» і «Майнцем» (3:0) вболівальники гостей почали кидати на поле різні предмети, в тому числі цукерки.

Арбітр зустрічі Деніз Айтекін підняв одну з них і з'їв, запропонувавши пригоститися півзахисникові «Майнца» Найджелу де Йонгу. Але футболіст відмовився.