Анатолій Попов: МВС попросило перенести початок весняної частини чемпіонату

Динамо Київ 26 Лютого, 13:27 741
Анатолій Попов: МВС попросило перенести початок весняної частини чемпіонату   | 19-27
Перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов про перенесення старту весняної частини чемпіонату у зв'язку з останніми подіями в країні.

Перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов про перенесення старту весняної частини чемпіонату у зв'язку з останніми подіями в країні.

- З Міністерства внутрішніх справ ми отримали вранці в середу лист. У ньому міністерство клопочеться про перенесення старту весняної частини чемпіонату. Тому на підставі цього листа відповідне рішення прийняла дирекція прем'єр-ліги.

- Переноситься тільки найближчий тур?

- Переноситься стартова частина весняного етапу. У листі також йдеться, що дата відновлення чемпіонату буде встановлена ​​додатково, - повідомив Анатолій Попов.

Нагадаємо, найближчий тур мав стартувати 28 лютого у Запоріжжі матчем місцевого «Металурга» з «Говерлою». Крім того, 2 березня у Києві мав відбутися один з центральних матчів усього чемпіонату «Динамо» - «Шахтар».