26 лютого. Рівно 5 років тому київське «Динамо» вибило із розіграшу Кубку УЄФА «Валенсію». ВІДЕО

Динамо Київ 26 Лютого, 14:25 1034
26 лютого. Рівно 5 років тому київське «Динамо» вибило із розіграшу Кубку УЄФА «Валенсію». ВІДЕО  | 19-27
Напередодні надважливого матчу нашого клубу, згадаємо як нам вже вдавалося проходити непоступливих іспанців.

Кубок УЄФА. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

26 лютого 2009 рік. «Валенсія» (Іспанія) - «Динамо» (Київ) - 2:2 («Месталья», 30,000 глядачів) (голи - Кравець (34, 73).