Головний тренер збірної України прокоментував виступи українських команд у перших матчах 1/16 фіналу Ліги Європи.
На думку Фоменка, серйозні висновки робити ще зарано. - В цілому, вважаю, наші команди виступили гідно, хоча попереду ще матчі, до закінчення яких, думаю, не варто робити глобальних висновків. Зрозуміло, що у вболівальників київського «Динамо» оптимізму не так вже й багато, але ми не знаємо всіх нюансів підготовки, тому не можемо об'єктивно судити про те, що відбувається в команді. Всім нам залишається сподіватися на краще.
Єдине, чого нам не вистачає в порівнянні з європейськими командами, так це змагального тонусу. Там немає такої тривалої перерви в чемпіонаті, - цитує тренера ukrfootball.net.
Нагадаємо, київське «Динамо» поступилося «Валенсії» (0:2), одеський «Чорноморець» зіграв внічию з «Ліоном» (0:0), донецький «Шахтар» не зміг перемогти «Вікторію» (1:1), а дніпропетровське «Дніпро» мінімально обіграло «Тоттенхем» (1:0).