Колишній гравець київського «Динамо» Василь Рац прокоментував результати жеребкування відбіркового турніру Євро-2016. Суперниками українців на груповому етапі кваліфікації будуть команди Білорусі, Іспанії, Словаччини, Македонії та Люксембургу.
«Нам рідко щастило з жеребкуванням на великих футбольних форумах, але в цей раз, на мій погляд, фортуна до нас була більш прихильною. Думаю, що Україна просто зобов'язана виходити у фінальну частину як мінімум з другого місця. Швидше за все, нашим головним суперником стане збірна Словаччини, з якою ми і поборемося за другу пряму путівку до Франції. Думаю, що з іспанцями буде непросто поборотися за перше місце, але за підбором гравців і потенціалу нам інші суперники цілком по зубах.
Напевно, куди важливіше для нас буде сам факт поїздки до Франції на чемпіонат Європи, а як ми туди будемо «прориватися», питання вторинне. Навіть якщо через стикові матчі. Але якщо ми зуміємо вийти на Євро з першого місця, то це обіцяє чимало преференцій. По-перше, до нас будуть зовсім по-іншому ставитися надалі, ми зуміємо поліпшити свої позиції в рейтингу ФІФА і навіть під час жеребкування можемо потрапити в першу корзину. Тому, чому б не замахнутися і на боротьбу з підопічними Вісенте дель Боске за лідерство», - сказав Рац кореспонденту «Чемпіонат.com»