Джерело: «Через тиждень-два міліцію «смикатимуть» повернути футбольний чемпіонат»

Динамо Київ 27 Лютого, 07:43 1458
Джерело: «Через тиждень-два міліцію «смикатимуть» повернути футбольний чемпіонат»  | 19-27
Поновлення чемпіонату України переноситься на невизначений термін. Повернутися після зимової паузи він повинен був у п'ятницю, матчем у Запоріжжі між «Металургом» і «Говерлою», а завершувати тур в неділю мали в Києві грою «Динамо» - «Шахтар».

Поновлення чемпіонату України переноситься на невизначений термін. Повернутися після зимової паузи він повинен був у п'ятницю, матчем у Запоріжжі між «Металургом» і «Говерлою», а завершувати тур в неділю мали в Києві грою «Динамо» - «Шахтар».

Але вчора на офіційному сайті Прем'єр-ліги з'явилося повідомлення: «Від ФФУ прийшов лист щодо звернення МВС України про перенесення весняної частини змагань ПЛ на пізніший термін».

Так дирекція Прем'єр-ліги і зробила. Додавши: «Точні дати будуть визначені додатково».

Як повідомило джерело «Сегодня», напередодні в ФФУ прийшов лист, підписаний новим в. о. замміністра внутрішніх справ : «У ньому було сказано, що у зв'язку зі складною обстановкою в країні, МВС наполягає на тому, щоб чемпіонат поки не поновлювався. При цьому про жодні конкретні терміни перенесення мова не йшла взагалі. Була лише розмита фраза на кшталт: «до нормалізації ситуації футбольні змагання не проводити», - говорить джерело. - Федерація переслала лист до Прем'єр-ліги, дирекція якої і прийняла таке от рішення».

За наявною інформацією, спочатку ПЛ розглядала можливість перенесення тільки першого весняного туру ЧУ, на 26 березня. «Було відомо, що в Раді лежить проект постанови, про те, щоб оголосити найближчі четвер, п'ятницю і суботу траурними днями. - розповідає джерело. - Що тепер? Якісь прогнози про подальшу долю чемпіонату зараз ніхто не дасть. Думаю, через тиждень-два ФФУ і ПЛ почнуть смикати МВС з проханням про відновлення. Час наздогнати календар поки є, оскільки два матчі на тиждень - загальноприйнята практика.

Зрештою останні тури (фініш 17 травня) можна проводити без гравців, які поїдуть на ЧС (старт 12 червня ). Благо, таких не дуже багато. Наша збірна на чемпіонат не їде, тому й вимога УЄФА закінчити внутрішню першість за місяць до початку ЧС на нас не поширюється. Єдина заковика - клуби, які продовжать виступ у єврокубках, не зможуть грати разом з усіма посеред тижня».