Яковенко: «Горджусь своєю країною. Вони – герої. Відважні люди»

Динамо Київ 27 Лютого, 08:14 1301
Яковенко: «Горджусь своєю країною. Вони – герої. Відважні люди»   | 19-27
Український півзахисник «Малаги» прокоментував іспанським ЗМІ ситуацію в Україні, розповів про адаптацію в стані «анчоусів» і згадав про мрію – зіграти за українську збірну.

– Після травми голови в матчі з «Реал» Сосьєдад мені наклали шість швів. Можливо, це додасть «Малазі» шість очок в майбутньому (посміхається).

– У Вас є бельгійський паспорт?

– Не хочу про це говорити.

– Що Вам найбільше подобається в «Малазі»?

– Все місто. Воно дуже гарне. Особливо набережна. Мені поки не вдалося піти на пляж, але ще не літо.

– Що робите у вільний час?

– Дружина полюбляє театр, а я читати. Остання книга – біографія Михайла Ходорковського. Люблю читати подібні книги відомих людей.

– Хочете зіграти за збірну?

– Україна зіграє проти Іспанії у відбіркових матчах на Євро-2016. Моя мрія – бути з ними там. Я зіграв лише одну гру за вищого керівництва збірної. Матч проти Норвегії. Ми зіграли 1:1.

– Вас турбує ситуація в Україні?

– Бажаю, аби там більше не гинули люди. Сподіваюсь, найближчим часом ситуація повністю заспокоїться. Можу сказати, що я горджусь своєю країною. Вони – герої. Відважні люди.