Луіс АДРІАНО: "Підтримую збірну України!"

Футбол України 12 Вересня, 18:44 955
Луіс АДРІАНО: Підтримую збірну України! | 19-27
Нападник «Шахтаря» Луіс Адріано відповів на запитання прес-служби ПЛ незадовго до матчу 9-го туру з «Карпатами».

- Як проходила підготовка до чергового туру Прем'єр-ліги за відсутності збірників різних країн?
- Ми тренувалися за звичайною програмою.

- Головне в такій ситуації - підтримання фізичної форми?
- Звичайно. Нам треба зберегти хорошу форму. Для цього і проводили контрольні матчі в Бухаресті з «Динамо» і в Донецьку з «Металургом».

- Наскільки комфортно грається з іншими партнерами? Тими, хто рідше виходить на поле?
- У цьому відношенні не становить проблеми, те, що кілька футболістів їде до  збірних. Ми всі один одного добре знаємо. Ми - одна команда! І намагаємося, як зазвичай, домагатися позитивних результатів.

- Чи змінилися головні конкуренти «Шахтаря» в останній рік? Чи все залежить від ступеня готовності вашої команди?
- Складно виділити головних конкурентів «Шахтаря». Всі команди діють непогано, і з усіма треба докладати на полі максимум зусиль.

- Чи справді командам з великою кількістю збірок важче даються перші тури після їх повернення?
- Це правда. Після, найчастіше, важких матчів за збірні хлопців чекає ще й дорога до Донецька. Але все одно кожен тренується на повну силу, і в результаті ми повертаємося на звичний рівень.

- Що думаєш про майбутній старт у Лізі Чемпіонів? Яка група складніша - нинішня чи торішня?
- У минулому сезоні група була складна. Зараз з нами теж будуть грати найсильніші команди. Ми ж повинні, щоб перемагати, виконувати всі вказівки головного тренера.

- Ти давно в Україні - став уболівальником її національної збірної? Стежиш за її виступами?
- Так. Я тут вже більше шести років. Звичайно, підтримую збірну України! Дивлюся майже всі матчі і вболіваю за хлопців.