Олександр Гайдаш: «Шанси є, оскільки ще ціла гра попереду»

Динамо Київ 27 Лютого, 14:01 764
Олександр Гайдаш: «Шанси є, оскільки ще ціла гра попереду»  | 19-27
Колишній гравець «Таврії» поділився своїми очікуваннями від сьогоднішнього матчу «Динамо» в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Колишній гравець «Таврії» поділився своїми очікуваннями від сьогоднішнього матчу «Динамо» в 1/16 фіналу Ліги Європи.

- Олександр Миколайович, «Динамо» у першому матчі поступилося «Валенсії « з рахунком 0:2. В Іспанії киянам може допомогти тільки чудо?

- Всяке буває, це футбол. Не потрібно виходити на поле, якщо ти з самого початку розумієш, що шансів нуль. Так, буде важко. Так, рахунок незручний. Але все одно якісь шанси є , оскільки ще ціла гра попереду, і її потрібно провести на дуже серйозному рівні. Зрозуміло, що у «Валенсії» і клас вище, і ігровий тонус краще. Проте, повторюся, шанси ще є.

- Що пішло не так для «Динамо» у першому матчі?

- Звичайно, позначилася відсутність лідерів і те, що грали домашню гру на Кіпрі. Не тішить той факт, що у «Динамо» було дуже мало гольових моментів. Можливо, десь команду надломила і травма Шовковського, хоча Рибка вийшов і нормально зіграв. У цьому матчі багато що залежатиме від Ярмоленка і Мбокані. Вони повинні розуміти, що вся відповідальність за їх вчинок, за те, що вони не грали в першому матчі, лягає тільки на них. Тому саме Ярмоленко і Мбокані повинні повести команду за собою у повторній грі.