Сергій Ребров хоче взяти участь у «Кубку легенд»

Динамо Київ 27 Лютого, 15:27 2943
Сергій Ребров хоче взяти участь у «Кубку легенд»  | 19-27
Відомий у минулому футболіст київського «Динамо» і збірної України Сергій Ребров висловив своє бажання взяти участь в турнірі «Кубок легенд», який відбудеться в Москві 1-2 березня.

Відомий у минулому футболіст київського «Динамо» і збірної України Сергій Ребров висловив своє бажання взяти участь в турнірі «Кубок легенд», який відбудеться в Москві 1-2 березня.

«З кожним роком склади учасників стають все більш солідними. Приміром, через перенесення матчу між київським «Динамо» і «Шахтарем» напередодні мені подзвонив Сергій Ребров, повідомив, що дуже хоче приїхати на турнір. На жаль, днями отримав травму П'єр ван Хойдонк, який мав приїхати до Москви. Думаю, до вечора четверга будуть відомі точні склади команд-учасниць турніру», - сказав генеральний менеджер турніру Тамерлан Куріев.