Два гравця АЕКа пропустять матч-відповідь з «Динамо»

Динамо Київ 16 Лютого, 11:49 637
Два гравця АЕКа пропустять матч-відповідь з «Динамо» | 19-27
Грецький АЕК ще по ходу першого поєдинку проти «Динамо» втрачає гравців.

Жовта картка, яку орендований у «Лас-Пальмас» хорватський форвард Марко Лівая отримав на 22-й хвилині гри з «Динамо» за симуляцію, обернулася для нього дискваліфікацією на матч в Києві.

На 45-й хвилині боснійський центрбек Огнен Враньєш пішов по шляху Лівая і також побачив перед собою жовту картку. Тепер він разом з партнером в Київ може не летіти.

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться у Києві 22 лютого на стадіоні НСК «Олімпійський», початок зустрічі о 20:00.