«Динамо» не вразило грою в першій серії протистояння з АЕКом, хоча здобуло прийнятний з точки зору стратегії двоматчевої дуелі результат.
Могло бути, принаймні, гірше. Наприклад, якби більш суворим був арбітр зустрічі іспанець Карлос Дель Серро. Неодноразово серця вболівальників «Динамо» стиснулися від тривоги, коли Гармаш, маючи попередження, пускався в небезпечні підкати, дозволяв собі суперечки з суддею і просто грав на тонкій межі фолу. Ситуацію ексклюзивно для UA-Футболу прокоментував екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар.

- Денис Гармаш отримав би друге попередження, якби арбітр в полі судив за формальними ознаками. Проте суддя, який зважено підходив до кожного свого рішення, розумів високу відповідальність і вчинив стосовно Гармаша, коли той грубо сфолив проти опонента, більш лояльно.
Це людський фактор. З одного боку, з точки зору формального підходу до Правил не вилучення Гармаша – це помилка; з іншого боку, арбітра можна похвалити і зрозуміти його не формальний підхід до роботи і не бажання діяти всупереч характерові гри, - зауважив Мирослав Іванович.