Три думки про те, що чекає на «Динамо» в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи

Динамо Київ 16 Лютого, 12:55 689
Три думки про те, що чекає на «Динамо» в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи | 19-27
Перед матчем в Афінах у вболівальників було чимало страхів, адже в міжсезоння «Динамо» програвало усім кому не лінь.

І через це і кияни здивували своєю прагматичною грою. Занепокоєння викликають часті фоли, зокрема від Дениса Гармаша та Євгена Хачеріді. І це все з не найтехнічнішою командою в світі. Можливо, дається взнаки, що це перший офіційний матч в році. Проте за тиждень навряд чи команда поверне собі швидкість і легкість, тому треба працювати більш дисциплінованою грою, інакше можна в напруженому матчі залишитися в меншості.

Позитиву додає той факт, що АЕК через перебір жовтик карток втратив одразу двох лідерів: Огнена Враньєша (8 матчів в ЛЄ в цьому сезоні) та Марко Лівайя (7 матчів, 2 голи в ЛЄ в цьому сезоні). І якщо хорвата Лівайя не вразив у першому матчі, то Враньєш доволі чіпкий, чіткий і «з боротьбою» захисник. Завдання дещо полегшується...

Звісно, ситуація з голкіперами в «Динамо» неоднозначна. І не можна сказати, що Денис Бойко зіграв погано. Але важливо, що через річний простій він втратив відчуття воріт в грі і через це пропустили єдиний гол. У матчі-відповіді ціна кожного голу зростає в рази. Мабуть, єдине, що залишається в цій ситуації, так це сподіватися, що до наступного тижня Бойко себе опанує. Адже ж альтернативи нема, бо Олександр Хацкевич явно не довіряє Артурові Рудьку. Тому маємо те, що маємо...