Владислав Ващук: «У пропущеному м'ячі винен Кендзьора»

Динамо Київ 16 Лютого, 13:40 591
Владислав Ващук: «У пропущеному м'ячі винен Кендзьора» | 19-27
Відомий у минулому гравець Владислав Ващук в коментарі поділився враженнями від матчу 1/16 фіналу Ліги Європи АЕК - «Динамо», оцінив дії Бойко і назвав винного в пропущеному м'ячі.

- Хто винен в пропущеному м'ячі «Динамо»? Бойко, який не дотягнувся до м'яча або Морозюк, який не встиг накрити Айдаревіча?

- Винен 94-й номер - Томаш Кендзьора, який залишився і не вийшов вчасно з воротарської зони. Коли м'яч влітає в штрафну або від стінки, яка була встановлена, то команда повинна відразу виходити. Кендзьора тримав суперника перед собою і цього не зробив. Всі його партнери, в тому числі і Морозюк, всі вийшли. Якби поляк вийшов, то було б поза грою. Це тактична помилка. Бойко і Морозюк не винні в пропущеному м'ячі. Так, за Айдаревічем мав наглядати Морозюк, але Микола вийшов під час подачі штрафного греками. В обороні повинна бути дисципліна. Вважаю, що винен захисник, який не вийшов.

- Оцініть дебют Бойко в офіційній зустрічі за «біло-синіх». Денис впорався зі своїм завданням?

- Вважаю, дебют Бойко відмінним. Денис неодноразово виручав і робив те, що повинен робити голкіпер у воротах.