Колишній динамівець Олександр Алієв двічі відзначився в матчі 1/16 Ліги Європи проти бельгійського «Генка».
- Коли «Генк» зустрічався на груповому етапі з київським «Динамо», де ви дивилися матч?
- Першу гру, в Києві - на стадіоні. А матч-відповідь в Генку - по телевізору.
- І як, є різниця між тим «Генком» і нинішнім?
- І знову можу повторити , що для мене важливіше гра моєї команди . «Анжі» переміг, і це свято! Єдиний російський клуб , який пройшов у наступну стадію єврокубків.
- У нинішній непростій в чемпіонаті ситуації Ліга Європи для «Анжі» це більше плюс чи мінус?
- Добре, що ще до відновлення чемпіонату ми почали грати в офіційних матчах. І сподіваємося , що підійдемо до чемпіонату в хорошому стані.
- За рахунок чого ви перемогли?
- За рахунок бажання! - цитує Алієва офіційний сайт «Анжі».