Олександр Алієв: «Перемогли за рахунок бажання». ВІДЕО

Динамо Київ 28 Лютого, 06:41 1306
Олександр Алієв: «Перемогли за рахунок бажання». ВІДЕО    | 19-27
Колишній динамівець Олександр Алієв двічі відзначився в матчі 1/16 Ліги Європи проти бельгійського «Генка».

Колишній динамівець Олександр Алієв двічі відзначився в матчі 1/16 Ліги Європи проти бельгійського «Генка».

- Коли «Генк» зустрічався на груповому етапі з київським «Динамо», де ви дивилися матч?

- Першу гру, в Києві - на стадіоні. А матч-відповідь в Генку - по телевізору.

- І як, є різниця між тим «Генком» і нинішнім?

- І знову можу повторити , що для мене важливіше гра моєї команди . «Анжі» переміг, і це свято! Єдиний російський клуб , який пройшов у наступну стадію єврокубків.

- У нинішній непростій в чемпіонаті ситуації Ліга Європи для «Анжі» це більше плюс чи мінус?

- Добре, що ще до відновлення чемпіонату ми почали грати в офіційних матчах. І сподіваємося , що підійдемо до чемпіонату в хорошому стані.

- За рахунок чого ви перемогли?

- За рахунок бажання! - цитує Алієва офіційний сайт «Анжі».