Ультрас «Динамо» закликають на масштабну толоку з прибирання Києва, яка відбудеться 1 березня

Динамо Київ 28 Лютого, 12:33 2280
Ультрас «Динамо» закликають на масштабну толоку з прибирання Києва, яка відбудеться 1 березня   | 19-27
Організаційні моменти прибирання міста читайте нижче.

Ультрас «Динамо» Київ на своїй офіціальній сторінці у соціальній мережі Вконтакте запрошують усіх небайдужих зібратися на масштабне прибирання міста, яке стало епіцентром кривавих подій.

В цю суботу, 1 березня, кияни вийдуть на масштабну толоку з прибирання Києва. Ми організуємо свою бригаду, яка буде наводити лад на наших улюблених вулицях. Приєднуйтеся! Чим швидше наведемо лад на наших вулицях, тим швидше наступить лад у нашій країні!

Організаційні моменти завтрашнього прибирання:

- зустрічаємося об 11 біля колонади стадіону Динамо;
- всі, хто прийде, повинні мати при собі монтажні перчатки;
- також у вас має бути інвентар. Щось зі списку: лопата, мітла, віник, граблі;
- хто приїде на машинах - звільніть місце в багажнику. Можливо доведеться вивозити сміття;

Мішки для сміття ми придбаємо.

Наразі вирішуємо питання про організацїю «міні-польової кухні», щоб була можливість підкріпитися під час прибирання.