Андрій Ярмоленко: «Дуель з «Валенсією» програли ще на Кіпрі»

Динамо Київ 28 Лютого, 12:54 915
Андрій Ярмоленко: «Дуель з «Валенсією» програли ще на Кіпрі»  | 19-27
Коментар до матчу одного з лідерів «Динамо».

Коментар до матчу одного з лідерів «Динамо».

- Було незвично дивитися першу гру з «Валенсією» вдома, по телевізору. Хотілося скоріше зіграти в офіційному матчі, після відпустки і зборів. Дуже чекав цієї гри, погано тільки, що не змогли пройти «Валенсію».

- Чим займалися у дні проведення першого матчу?

- Президент і тренер запропонували мені полетіти на Кіпр разом з командою, але я відмовився, подумав, що цей день краще буде провести в Києві, потренуватися. Працював з другою командою, тримав себе в тонусі. Вирішив, що робити вихідний не було сенсу.

- У матчі психологічна перевага була на боці «Валенсії»? Адже їх влаштовувала нічия, а «Динамо» необхідно було обов'язково забивати.

- Навпаки, вважаю, нам було простіше, тому що рахунок вже був 0:2. Боятися нічого, потрібно було виходити і грати у футбол в своє задоволення. Хотіли виграти, але 2:0 - все-таки, велика перевага. Напевно, це протистояння ми програли ще в першій грі.

- На «Местальї» у «Динамо» гра виходила набагато краще, ніж на Кіпрі...

- У першому матчі ми побоювалися один одного. Не можу сказати, що мені дуже сподобалася гра в першому таймі на «Местальї», тому що моментів майже не було. Було видно, що і ми, і вони трохи побоювалися. Але потім нам вже нічого було втрачати, гра стала більш швидкою і відкритою.

- Нав'язати свою гру супернику вийшло завдяки тому, що краще дізналися «Валенсію»?

- Так, ми весь тиждень тільки й робили, що розбирали перший поєдинок і відпрацьовували тактику на тренуваннях. У матчі-відповіді «Валенсія» нас ні в чому не перевершувала. Але не можу також сказати, що ми були на голову сильніше. Була абсолютно рівна гра. Ми потрапили у поперечину, а й у іспанців також було пару небезпечних моментів. Повторюся, на мій погляд, ми програли цю дуель на Кіпрі.

- Вже знаєте, що всі чотири українські клуби припинили боротьбу в єврокубках?

- Прикро, у «Дніпра» були хороші шанси. Вони вдома виграли 1:0, по ходу гри також вели в рахунку. Але потім видалили Зозулю... Неприємно, що ніхто не зміг пройти далі, але тепер тим цікавіше буде чемпіонат. Зосередимося тільки на боротьбі в ньому. Думаю, буде гаряче.

- Перенесення матчу з «Шахтарем» піде на користь?

- Це ще з якого боку подивитися. Якщо неможливо забезпечити безпеку на стадіоні, напевно, це правильно. Водночас футболісти тільки почали входити в ігровий ритм, зіграли матчі, і знову буде пауза. Втім, якщо з «Чорноморцем» уже будемо грати, то вона буде не такою вже відчутною. А якщо і поєдинок з одеситами скасують - це гірше.

- Коли приєднаєтеся до національної збірної України?

- Нам дали кілька вихідних. Напевно, 3-го березня зберемося в збірній, 5-го у нас гра з США.

- Матч перенесли на Кіпр, ще не набридло літати?

- Я перший раз не літав, так що особисто мені поки нормально. А ось хлопцям, напевно, вже набридло. Звичайно, хотілося б зіграти вдома, щоб прийшли наші вболівальники. Можливо, вони хоча б трохи відволіклися від усіх цих проблем, ми б постаралися порадувати їх своєю грою.

- Що знаєте про збірну США?

- У них багато футболістів грає в Європі. Буде цікаво, все-таки вони потрапили на Чемпіонат світу.

- Вперше в збірну викликали Євгенія Макаренко. У команді його якось привітали?

- А як же! Особисто для мене його виклик сюрпризом не став, Женя вже довгий час показує хорошу гру на лівому фланзі захисту.