Орендовані динамівці також залишають Лігу Європи

Динамо Київ 28 Лютого, 15:08 697
Орендовані динамівці також залишають Лігу Європи   | 19-27
Крім власне вильоту від «Валенсії», київське «Динамо» залишилося без представництва і в інших клубах, які продовжували боротьбу за Лігу Європи.

У Лондоні програв дніпропетровський «Дніпро», ворота якого весь матч захищав динамівський голкіпер Денис Бойко, до слова, отримав виклик до національної збірної України.

В цей же час ще один динамівець Сергій Рибалка зі своїм «Слованом» в Алкмарі намагався відіграти домашню поразку від АЗ тижневої давності (0:1). Проте вже на 19-й хвилині матчу-відповіді знову забив автор переможного гола у Ліберці, капітан голландської команди Віргевер. На 72-й хвилині другий українець, який нещодавно поповнив ряди «Слована», Євген Будник подарував надію чеській команді, зрівнявши рахунок після навісу Рибалки з кутового і скидки від партнера. Але забити переможний гол команді з Ліберця так і не судилося - далі йдуть підопічні Діка Адвокаата.