Президент ФФУ Анатолій Коньков розповів про наміри доповісти в УЄФА і ФІФА про тепірішню ситуацію в українському футболі. Нагадаємо, що перший тур весняної частини чемпіонату був перенесений через напружену ситуацію в країні.
- Думаю, що поставлю до відома по теперішній ситуації не віце-президента УЄФА Григорія Суркіса, а відразу президентів УЄФА і ФІФА. Думаю, до понеділка таке звернення буде. Подумаю ще, треба зробити так, щоб нічого не завдало шкоди нашому футболу.
Якщо президент «Динамо» Ігор Суркіс скаже, що він не в курсі дій ультрас «Динамо», як я буду реагувати? Ніяк. Суркіс, як і я, займається футболом. А раптом ці люди перевдяглися і спеціально так сказали, щоб підставити його. Таке ж теж може бути.