Саленко: «Оцінка гри «Динамо» - однозначно два»

Динамо Київ 28 Лютого, 17:28 1088
Саленко: «Оцінка гри «Динамо» - однозначно два»  | 19-27
Футбольний експерт прокоментував виступ команди Олега Блохіна в Лізі Європи.

Саленко вважає, динамівці не продемонстрували, за рахунок чого вони могли б перемогти. - Київська команда не пройшла до наступного раунду. І не дала відповіді на питання, за рахунок чого це можна було б зробити. Хоча, на мій погляд, відповідь очевидна - потрібно було відкриватися і атакувати. Адже втрачати було нічого, треба було йти на ризик, відкриватися і атакувати, - цитує Саленка «Газета по-українськи».

На думку колишнього футболіста, Блохіну потрібно було випускати на поле Дениса Гармаша. - І не знаю, чому тренер не випустив Гармаша, вважаю, що він, як мінімум, не завадив би. У «Валенсії» була конкретне завдання на цей матч - не дати динамівцям забити. З як іспанці впоралися без особливих зусиль. Оцінка - однозначно два. І по цій грі і взагалі по виступу в турнірі.

Нагадаємо, що після вчорашньої нульової нічиєї та поразки у першому матчі з рахунком 0:2, київське «Динамо» припинило свої виступи в Лізі Європи.